You are currently viewing Gdzie na narty w Beskidzie Sądeckim? Tylicz i wyciąg narciarski Master Ski zaprasza!

Gdzie na narty w Beskidzie Sądeckim? Tylicz i wyciąg narciarski Master Ski zaprasza!

 • Post author:
 • Post category:Master Ski

Szukasz najlepszej rodzinnej stacji narciarskiej? W takim razie wybierz się do Tylicza, do naszego domku lub zamieszkaj w Willi u Marty, a wyciąg Master Ski będziesz mieć na wyciągnięcie ręki – znajduje się w odległości 500 m! Nie ma lepiej przygotowanego wyciągu dla rodzin z dziećmi niż Master Ski! Sprawdź dlaczego…

Gdzie na narty w Beskidzie Sądeckim? Tylicz i wyciąg narciarski Master Ski zaprasza!

Dlaczego warto odwiedzić Beskid Sądecki, Tylicz i wyciąg narciarski Master Ski?

 • Ośrodek narciarski znajduje się w Tyliczu, który jest jednym z najpiękniejszych miast w Beskidzie Sądeckim.
 • Wyciąg narciarski położony jest 680 metrów nad poziomem morza.
 • Można tam uprawiać snowboard lub po prostu jeździć na nartach, aby dobrze się bawić i ćwiczyć swoje ciało!

Ośrodek narciarski posiada wiele tras zjazdowych, jest idealny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Posiada również park snowboardowy, który zapewni Ci dobrą zabawę. Ma również świetną infrastrukturę, więc bez problemu można spędzić tam czas na super zabawie! A na koniec, możesz udać się do restauracji – Restauracja Narciarska – o niepowtarzalnym klimacie by uzupełnić spalone kalorie! W restauracji można także zorganizować imprezy okolicznościowe, a nawet wesele dla miłośników nart! Sala może pomieścić nawet 200 osób.

Góralskie klimaty w Karczmie na stoku Master Ski

Jeśli jednak wolisz bardziej swojskie klimaty, odwiedź Karczmę! Znajdziesz się we wnętrzu w góralskim stylu, a zapach regionalnych potraw z pewnością pobudzi Twój apetyt. Ciepła dodaje ogień w kominku i drewniany wystrój całej sali. Jeśli chcesz, możesz załapać się nawet na ognisko, na którym samemu przygotujesz swoją pyszną kiełbaskę.

Dlaczego Master Ski wygrywa w plebiscycie na najlepszą rodzinną stację narciarską? Bo nie ma lepiej przygotowanego wyciągu dla rodzin z dziećmi!

Dostęp do stoków ułatwia 4-osobowa kolejka krzesełkowa oraz 5 wyciągów. Łącznie masz do wyboru aż 7 km tras zjazdowych, a w tym 2 trasy, które są najdłuższe w Tyliczu!

Wszystkie dzieci mają w Master Ski Tylicz swoją własną ścieżkę, co oznacza, że mogą bez przeszkód rozpocząć swoje „pierwsze kroki” w narciarstwie. Teren do nauki i ćwiczenia umiejętności narciarskich dla początkujących w każdym wieku został stworzony właśnie w tym celu. Dodatkowo możesz zapisać swoje dziecko do przedszkola narciarskiego.

Czeka tu na Was również najnowocześniejszy snowpark ze strefą dla początkujących, a także kursy dla początkujących lub po prostu zabawa!

Na miejscu dostępna jest szeroka oferta również innych szkółek narciarskich dostosowanych do potrzeb najmniejszych narciarzy: od grupowych lekcji w języku angielskim dla przedszkolaków, poprzez prywatne lekcje dla dzieci aż do młodych dorosłych – pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję! Swojego instruktora możesz wynająć również prywatnie.

Wydzielona strefa do nauki i ćwiczenia umiejętności narciarskich dla początkujących w każdym wieku

W tej strefie wydzielona jest strefa do ćwiczenia i nauki umiejętności narciarskich dla początkujących w każdym wieku. Można to robić na wyciągach i orczykach lub w snowparku. Teren jest stale odnawiany przez maszyny wyposażone w armatki śnieżne, które gwarantują Państwu bezpieczną jazdę. Możesz też udać się ze swoim dzieckiem do Strefy Malucha, która jest przystosowana dla najmłodszych. Znajduje się tutaj plac zabaw i miejsce do jazdy na sankach.

Komfortowa i przemyślana ultrastruktura – przechowalnia nart, wypożyczalnia i karczma

Master Ski ma naprawdę świetną infrastrukturę. Jeszcze przed samym wejściem na klientów czeka udogodnienie w postaci parkingu, na którym możesz pozostawić swój samochód. Parking może pomieścić około 700 aut! Dalej z parkingu trzeba przejść przez kilka metalowych schodków aby dostać się na stok. Jest to też bardzo dobra rozgrzewka, szczególnie dla tych, którzy często o niej zapominają! Dochodząc do stoku można zauważyć, że najważniejsze obiekty są bardzo ergonomicznie rozmieszczone. Do tego znajdziesz też tam darmową przechowalnie nart – tam możesz bezpiecznie pozostawić narty, aż do następnego dnia. Jeśli nie masz własnych nart, znajdziesz też wypożyczalnie!

Mapa wyciągu Masterski

Szerokie i bezpieczne trasy Master Ski – stok narciarski idealny dla rodzin z dziećmi

Trasy narciarskie na Master Ski są szerokie i bezpieczne, a to najważniejszy atut dla rodzin z dziećmi. Oczywiście oprócz wszystkich innych zalet i atrakcji tego cudownego miejsca. Warto nadmienić również, że z wyciągu można zobaczyć nasz domek na wynajem i Willę u Marty! Łączna długość tras to jak wcześniej wspomnieliśmy aż 7 km. Ich łączna powierzchnia wynosi aż ok. 20 ha. Stok ma kilka tras, są to:

 • Trasa nr 3 – znajduje się po lewej stronie i jest bardzo łagodna, ma około 500 m długości i jest zaprojektowana z myślą o tych, którzy dopiero poznają przyjemność, jaką dają narty.
 • Trasa nr 4 – znajduje się również po lewej stronie i jest nieco dłuższa, bo liczy sobie 700 m. Jednak jest równie łagodna i idealna dla początkujących narciarzy.
 • Trasa nr 6 – też znajdziesz ją po lewej stronie, ale tutaj czeka Cię spotkanie z naturą. Kawałek trasy prowadzi przez węższy odcinek w środku lasu – jest to trasa dla osób, które są już obyte z nartami.
 • Trasa nr 7 – to rodzinna trasa, która jest najdłuższą trasą narciarską w Tyliczu! Przejedziesz nią przez magiczny las (trasa jest zaprojektowana bezpiecznie, również dla „młodych” narciarzy), a później staje się szeroka i można spokojnie zjechać w dół.
 • Trasa nr 5 – jest to krótki odcinek trasy – 150 m – dla najmłodszych i najmniej doświadczonych narciarzy. Możesz tam ćwiczyć jazdę na nartach ze swoimi dziećmi.
 • Trasa nr 1 i trasa nr 2 – są to trasy dla doświadczonych narciarzy, które znajdują się po prawej stronie stoku. Obie mają po 700 m i są bardzo szerokie. Można tam szybko zjeżdżać na nartach ponieważ teren jest bardziej pochylony. Jednak i tak, trasy są bezpieczne i dostosowane dla rodzin z dziećmi.
 • Trasa nr 8 – ma długość 1200 m i również przeznaczona jest dla bardziej doświadczonych narciarzy.
 • Trasa nr 9 – FunPark – trasa liczy 400 m i jest wyjątkowo ciekawa. Można tam zjeżdżać z dziećmi. Ma wiele zakrętów a dodatkowo wybierając tę trasę przejdziesz przez tunel!
 • Trasa nr 10 – to trasa z tyczkami dla narciarzy, którzy lubią wyzwania.

Willa u Marty i domek na wynajem zapraszają – spędź cudowny czas na stoku Master Ski w Tyliczu w Beskidzie Sądeckim!

Dowiedz się więcej o Master Ski odwiedzając ich stronę. O nocleg nie musisz się martwić, jest tu wiele ciekawych miejsc. Jednak my polecamy nasz domek na wynajem i apartamenty w Willi u Marty. Po dniu spędzonym na Master Ski możesz zrelaksować się w naszym SPA lub basenie i zjeść przepyszną kolację.  

fot. https://master-ski.pl/