Noclegi w Tyliczu przy stoku

Góry wielu osobom kojarzą się ze wspinaczkami, pieszymi wędrówkami i szlakami turystycznymi w koronach drzew. Jednak inni kochają to miejsce za świetną lokalizację i stacje narciarskie, które przynoszą wiele radości dzieciom i dorosłym. Wybierając więc miejsce na spędzenie wolnego czasu w ferie zimowe lub podczas długiego zimowego urlopu, warto wybrać taki rejon, gdzie nie będziesz się nudził. Ciekawą ofertą dla miłośników szusowania po zaśnieżonych stokach jest miejscowość Tylicz, która słynie z pięknych widoków, atrakcyjnych miejsc do zwiedzania, a także słynnego w Beskidzie Sądeckim stoku narciarskiego Master – Ski. Aby jednak wypoczynek był w 100% udany, warto zadbać o każdy szczegół takiego wyjazdu. Interesującym rozwiązaniem może być wybór noclegu w Tyliczu blisko stoku, aby nie tracić czasu na dojazd do tego miejsca. Specjalnie dla Ciebie mamy przygotowaną ofertę noclegową, która Cię usatysfakcjonuje. Poznaj naszą Willę u Marty i ciesz się niezapomnianym wypoczynkiem w górach.

Widok na kolejkę na wyciągu Master Ski
Widok na wyciąg narciarski Tylicz Ski

Noclegi w Willa u Marty przy stoku Master Ski

Willa u Marty oferuje bogaty wybór pokoi i apartamentów. W naszej ofercie znajdziesz pokoje jedno i dwuosobowe. Proponujemy również apartamenty do 6 osób. Oprócz tego znajdziesz u nas także możliwość wynajęcia domku całorocznego przy stoku narciarskim w Tyliczu. Koszt noclegu uzależniony od terminu, w jakim chcesz spędzić czas w Tyliczu. Szczegółowe informacje otrzymasz dzwonić do recepcji naszej Willi u Marty.
Pamiętaj,  nasz ośrodek znajduje się bezpośrednio obok wyciągu narciarskiego Master Ski i niespełna dwa kilometry od wyciągu Tylicz Ski. 

Oferta narciarska w miejscowości Tylicz.

Stacja narciarski w Tyliczu to miejsce, gdzie zagląda tysiące osób w każdym sezonie. Trasy znajdujące się na tym stoku są idealne dla osób, które bardzo dobrze opanowały tę dyscyplinę sportową, jak również dla początkujących. Oprócz tego są tutaj również miejsca do nauki jazdy na nartach. Zaletą stoku narciarskiego w Tyliczu są kamery, dzięki którym można sprawdzić ruch na stoku narciarskim. W obiekcie znajduje się szkółka narciarska i wypożyczalnia nart w Tyliczu, gdzie dostępne są różne rodzaje nart. Stok posiada specjalistycznie przygotowany wyciąg narciarski, który jest w Tyliczu lubiany przez zwiedzających. W okolicy tej miejscowości znajdują się również inne stoki. Przykładem może być stok narciarski w Krynicy – Zdrój, również cieszący się popularnością wśród zwiedzających. Oprócz stoku narciarskiego, w Tyliczu znajdują się również liczne trasy biegowe, dla miłośników tego sportu. Dzięki sporym różnicom terenu w wielu miejscach można znaleźć również świetne zjazdy na sankach dla dzieci. W związku z tym wybierając to miejsce dla siebie i swojej rodziny możesz być pewny, że wszyscy spędzicie w Tyliczu najlepsze ferie zimowe!

Noclegi Tylicz przy stoku tylko w Willi u Marty
Nocleg w Tyliczu przy stoku w willi u marty to idealne rozwiązanie jeśli kochasz narty

Narty świetnym sportem dla każdego.

Niezależnie od tego ile masz lat, narty są świetnym sposobem aktywności. Dla osób, które nie czują się na siłach szusować po stokach narciarskich, świetną opcją będzie wybór nart biegowych. Tylicz słynie z tego, że co roku na szlakach turystycznych można spotkać mnóstwo turystów z nartami biegowymi lub z kijkami do Nordic Walking. Narty są więc przypisane do tego miejsce i w okresie zimowym większość osób przyjeżdża do Tylicza właśnie w tym celu.

Zastanawiając się więc nad wyborem miejscowości Tylicz na spędzenie niezapomnianego urlopu, warto postawić na miejsce, w którym będziesz mógł odpowiednio wypocząć. Na gości naszego pensjonatu czeka mnóstwo udogodnień idealnych do wypoczynku o każdej porze rok. Sauna, kącik wypoczynkowy, basen – to jedne z wielu atrakcji, jakie czekać będą na Ciebie w naszej Willi u Marty. Tylicz jest miejscowością leżącą na szlaku miast zwanych uzdrowiskowymi, dlatego warto postawić na to miejsce. Znajdziesz tutaj propozycje idealne dla siebie i dzieci o każdej porze roku. Zaletą tego miejsca jest również to, że tutejsze noclegownie oferują konkurencyjne ceny w przeciwieństwie do oddalonej o zaledwie 6 km Krynicy – Zdrój.

Udany wyjazd w góry zimą wraz z dziećmi tylko z Willą u Marty. U nas znajdziesz świetne pakiety wypoczynkowe, a Tylicz ugości Cię wieloma atrakcjami, dzięki którym spędzisz niezapomniany urlop!

Najlepsze wyciągi w Tyliczu > https://willaumarty.com.pl/wyciagi-w-tyliczu/