Blog / Poradnik turysty

Willa u Marty Tylicz – Nasz Blog

Witaj na naszym Blogu! Znajdziesz tu najświeższe atrakcje w okolicy Tylicza, nowości, wydarzenia i ciekawostki!

Szukasz najświeższych informacji dotyczących urlopu w górach z całą rodziną? To świetnie trafiłeś! Nasz blog to miejsce, gdzie dzielimy się z Wami naszym doświadczeniem zdobytym przez kilkanaście lat funkcjonowania naszej Willi u Marty w Tyliczu!

To miejsce, w którym znajdziesz wiele cennych informacji dotyczących Tylicza, Beskidu Sądeckiego i najbliższej okolicy i samej naszej Willi! Znajdą się tu również różnego rodzaju porady, ciekawostki, czy wszelkie aktualności z regionu!

Co znajdziesz na naszym blogu?

Zastanawiasz się, jakie atrakcje dla dzieci czekają na Ciebie w Tyliczu? Nie wiesz jak ubrać dziecko na narty? Chcesz bliżej poznać okoliczne trasy i wyciągi narciarskie? Szukasz miejsca na noclegi przy stoku w Tyliczu? A może szukasz miejsca, gdzie spędzić weekend majowy z rodziną i zastanawiasz się, co można robić w górach latem? Te i wiele innych informacji i ciekawostek znajdziesz właśnie w tym miejscu!

Nasza Willa u Marty w Tyliczu funkcjonuje niezmiennie od kilkunastu lat! Miłość do Gór, możliwość poznawania fantastycznych ludzi i zamiłowanie do kuchni regionalnej sprawia, że kochamy to, co robimy i chcemy się tym z Wami dzielić! Pierwszych gości przyjęliśmy już w 2000 roku. Od tego czasu stale się rozwijamy, obserwujemy potrzeby naszych Gości, dostosowując do nich naszą ofertę. W 2013 roku otrzymaliśmy jedną z głównych nagród w konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów organizowaną przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i lokalnego pod patronatem Marka Sowy Marszałka Województwa małopolskiego za Żurek tylicki i Kluseczki tylickie ze skwarkami – tym tez się z Wami podzielimy!

Jeśli więc szukasz informacji, dotyczących urlopu w górach zimą i latem, noclegu w Tyliczu, chcesz poznać bliżej okoliczne trasy narciarskie i inne atrakcje, chcesz poznać bliżej nasz region lub po prostu lubisz ciekawostki i porady, koniecznie zaglądaj do nas w poszukiwaniu nowych inspiracji na urlop z dziećmi i całą rodziną, nowości, ciekawostek i cennych informacji z naszego regionu!

Staramy się publikować wpisy regularnie, więc warto często do nas zaglądać w poszukiwaniu nowości!