Pokój zabaw

Willa u Marty Tylicz — Sala zabaw i atrakcje dla dzieci

Willa u Marty to trzygwiazdkowy pensjonat umiejscowiony w samym sercu Tylicza. To malownicza miejscowość położona w województwie małopolskim 6 km od Krynicy Zdrój i około 35 km od Nowego Sącza. Willa u Marty to idealne miejsce na urlop z dziećmi w górach. Swoim gościom oferujemy szereg udogodnień, z których można korzystać o każdej porze roku!. Szczególną uwagę przywiązujemy do zadowolenia naszych najmłodszych Gości. Jeśli więc planujesz urlop z dziećmi zarówno w zimie, jak i w lecie, serdecznie zapraszamy do naszej Willi!

Willa u Marty Tylicz – udogodnienia dla dzieci

W naszym pensjonacie znajduje się mnóstwo atrakcji dla najmłodszych gości. W tym między innymi plac zabaw ogrodzie gdzie znajduje się między innymi zjeżdżalnia, huśtawka, piaskownica, trampolina, domek ogrodowy i mnóstwo innych atrakcji, z których można skorzystać na świeżym powietrzu. Jednak atrakcje w ogrodzie to nie wszystko! W Willi u Marty znajdują się pomieszczenia przeznaczone głównie do zapewnienia rozrywki zarówno dzieciom, jak i całym rodzinom. Między innymi znajdziesz u nas pokój gier i zabaw, w którym znajdują się między innymi: stół do bilarda, stół do gry w piłkarzyki, stół do ping-ponga, konsola do gier X Box One S, oraz siłownia. Jednak najważniejszym miejscem w naszym ośrodku dla dzieci jest przeznaczony tylko dla nich pokój zabaw.

Willa u Marty Tylicz – Sala zabaw dla dzieci

W naszym ośrodku szczególną uwagę przywiązujemy do zapewnienia rozrywki dla dzieci. Zdajemy sobie sprawę z tego, że aby urlop z dziećmi był udany, te nie mogą się nudzić. U nas nie ma miejsca na nudę! Dzieci w każdym wieku znajdą rozrywkę dla siebie. Willa u Marty w Tylicz, dla najmłodszych dzieci oferuje specjalnie przygotowaną dla nich salę zabaw. Znajdują się w nim między innymi mini ścianka wspinaczkowa Szczecinek mnóstwo zabawek, drabinki do wspinaczki, zabawki interaktywne, klocki przeciwne tablica, stół z krzesełkami do malowania, kredki, flamastry, maskotki, telewizor, w którym dzieci mogą oglądać bajki, drewniana kuchnia do zabawy i wiele, wiele innych atrakcji dla dzieci.

Wystrój pokoju zabaw w Willi o Marty w Tyliczu, przypadnie do gustu każdemu dziecku. Przy tym sala zabaw wykończona jest taki sposób, aby był w pełni bezpieczny dla każdego dziecka.

Drabinki do wspinaczki i mini ścianka wspinaczkowa zabezpieczone są materacami, na podłodze znajduje się wykładzina, a okna, wszystkie rogi i kanty zostały zabezpieczone przed przypadkowym uderzeniem, aby nawet najmłodsze dzieci mogły czuć się w pełni bezpiecznie a rodzice nie musieli się martwić.

Oczywiście pokój zabaw w willi u Marty dostępny jest dla każdego gościa bez dodatkowych opłat. Dzięki temu dzieci świetnie będą się bawić a rodzice odpoczywać doglądając zabawę maluchów.

Musimy przyznać, że pokój zabaw dla dzieci to duma naszego Pensjonatu. Przyłożyliśmy mnóstwo starań, aby dostosować go do wymagań najmłodszych gości i ich rodziców. Dołożyliśmy wszelkie starania, aby wystrój pokoju zabaw trafił w gusta dzieci, które jak wiadomo – są najbardziej wymagającymi Gośćmi. I chyba nam się to udało. Największą atrakcją w pokoju zabaw cieszy się mini ścianka wspinaczkowa, z której mogą korzystać nawet najmłodsi. Kolorowe kafelki przymocowane do ściany o niskim stopniu trudności, zachęcają do wspinaczki, co oprócz świetnej zabawy wzmacnia dziecięce mięśnie oraz koordynację ruchową. Mini ścianka wspinaczkowa to w pełni bezpieczne miejsce, wyłożone materacem, dzięki czemu rodzice nie muszą się martwić o ich pociechy. Kolejną atrakcję, która cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród naszych najmłodszych gości, to drabinki wspinaczkowe między innymi drabina przymocowana do ściany, obok drabinka sznurowa oraz sznur do wspinaczki. Gwarantujemy, że najmłodsi Goście po całym dniu atrakcji, jakie zapewnia Willa u Marty, szybko zasypiają, dzięki czemu rodzice mają chwilę dla siebie. Zapewnienia atrakcji dzieciom to gwarancja udanego urlopu dla całej rodziny.

Willa u Marty w Tyliczu – Pozostałe atrakcje dla Dzieci

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, pokój zabaw dla dzieci to nie jedyna atrakcja w naszym pensjonacie. Oferujemy najmłodszym gościom mnóstwo atrakcji tak samym środku, jak i na zewnątrz – w naszym ogrodzie. Dzieciaki znajdą tam między innymi domek ogrodowe z mnóstwem zabawek, ławkę przeznaczoną specjalnie tylko dla nich, zjeżdżalnie, piaskownicę, trampolinę, koniki do bujania i mnóstwo dziecięcych zabawek ogrodowych. W naszym ogrodzie dzieci mogą również zagrać w piłkę nożną, siatkówkę, biegać, skakać, szaleć I nikt nie będzie ich powstrzymywał! W naszym Pensjonacie dzieci to najważniejsi goście, ponieważ wiemy, że to ich zadowolenia jest gwarancją waszego udanego urlopu. Wszyscy Goście mogą również skorzystać z naszego basenu! Bardzo zależy nam na tym, aby dzieci dobrze wspominały pobyt u nas.

Oprócz mnóstwa udogodnień dla dzieci w Willi u Marty, samo miasto Tylicz również oferuje liczne atrakcje dla całych rodzin. M.in. stoki narciarskie, gdzie znajdują się przedszkola i szkoły uczące jazdy na nartach nawet najmłodsze dzieci. Szlaki turystyczne i rowerowe, wypożyczalnie rowerów, stadnina koni, korty tenisowe, place zabaw, baseny, tor gokartowy ścieżki edukacyjno-przyrodnicze, boiska wielofunkcyjne i wiele innych. Umiejscowienie Tylicza daje też możliwość korzystania z atrakcji nie tylko w Tyliczu, ale też w pobliskiej miejscowości Krynica-Zdrój. Więcej na ten temat możecie przeczytać w zakładce

Atrakcje.

Jeśli więc planujesz urlop z dziećmi w górach, zarówno w zimie, jak i w lecie, serdecznie zapraszamy do naszego Pensjonatu i skorzystania z przygotowanych przez nas atrakcji i atrakcji, jakie oferuje Tylicz!