Gastronomia

Willa u Marty oferuje noclegi z wyżywieniem w Tyliczu. Wszystkim naszym Gościom serwujemy pyszne posiłki oparte o tradycyjne, regionalne receptury i smaki. Wszystkie dania przygotowujemy w profesjonalnej kuchni, korzystając z przepisów kuchni polskiej, łemkowskiej, lachowskiej, góralskiej i słowackiej.

Potrawy przygotowujemy zawsze ze świeżych produktów zakupionych w certyfikowanych gospodarstwach ekologicznych. Dokładamy wszelkich starań, aby posiłki były nie tylko dla ciała, ale także dla ducha! Gwarantujemy pyszne jedzenie dla każdego, podczas noclegu w naszym Pensjonacie! Najważniejsza jest dla nas opinia naszych Gości, więc w willi u Marty w Tyliczu, staramy się sprostać nawet największym wymaganiom!

Willa u Marty – Menu dla każdego!

Układając menu, jesteśmy w pełni elastyczni. Istnieje możliwość wykupienia noclegu ze śniadaniem, obiadokolacją, połową porcji wyżywienia dla dzieci oraz dań wegetariańskich lub bezglutenowych. Świadczymy również usługi żywieniowe dla Gości z zewnątrz – zapraszamy każdego na pyszne śniadania i obiadokolacje.

Maria – właściciel Willi z wykształcenia jest dietetykiem, stąd zasady prawidłowego żywienia są naszej kuchni bardzo dobrze znane. Jeśli jesteś na diecie, chętnie to przygotujemy specjalne menu dostosowane do Twoich potrzeb. Wystarczy jedynie przekazać taką informację przy rezerwacji noclegu. Maria podczas pracy w branży turystycznej w Niemczech i na Korsyce poznała panujące tam standardy, które stale wprowadza w naszym Pensjonacie. W naszej Willi nikt nie może być głodny!

Natomiast Wanda – nasza najlepsza szefowa kuchni, ukończyła szkołę gastronomiczną. Ma bardzo duże doświadczenie oraz „tajemną” wiedzę jak doprawić potrawy i połączyć składniki, aby uzyskać pełnię smaku i aromatu (nadal nie wiemy, jak Ona to robi!). Zadba najlepiej, jak potrafi o Wasze brzuszki i podniebienie. Zdobyła dla naszej Willi m.in. II nagrodę w Konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów organizowanym w 2013 roku przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i lokalnego pod patronatem Marka Sowy Marszałka Województwa małopolskiego za Żurek tylicki i Kluseczki tylickie ze skwarkami. Gwarantujemy, że poza licznymi atrakcjami i udogodnieniami, jakie oferujemy, również dla samego pysznego jedzenia warto do nas przyjechać!

Willa u Marty – pyszne jedzenie nie tylko dla naszych Gości!

Jesteś przejazdem? Nocujesz w innym miejscu? Również zapraszamy pyszne jedzenie! Świadczymy usługi żywieniowe dla Gości z zewnątrz – zapraszamy każdego na pyszne śniadania i obiadokolacje. Dodatkowo poza głównym sezonem istnieje możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej: np. urodziny, imieniny, chrzciny, komunie, biesiady góralskie itp.