Przedszkole narciarskie w Tyliczu

Zimowy urlop w Górach, prawie zawsze wiąże się z jednym… Narty. Jednak co zrobić, kiedy u Twojego boku są dzieci, które stawiają dopiero pierwsze kroki na nartach, a Ty chciałbyś skorzystać z białego szaleństwa? Znamy na do najlepsze lekarstwo! Nie ma nic lepszego w takim przypadku, jak zapisać dzieci na kurs jazdy na nartach!

Przedszkola w Tyliczu zazwyczaj oferują naukę jazdy na nartach dla dzieci w wieku już od 5 lat. Dzięki takim zajęciom twoje dzieci nauczą się jeździć na nartach i udoskonalają te umiejętności, świetnie będą się bawić, a Ty w tym czasie możesz śmigać bez obaw o swoje dzieci, lub w zależności od preferencji możesz po prostu wypocząć.

Wyciągi narciarskie w Tyliczu

Tylicz położony jest w województwie małopolskim powiecie nowosądeckim, gminie krynica-zdrój. Umiejscowienie Tylicza powoduje, że jest to idealne miejsce na zimowy urlop w górach, ze względu na idealny mikroklimat, dzięki któremu występuje tu duże natężenie opadów śniegu, który długo się utrzymuje, ponieważ temperatura jest tu zazwyczaj kilka stopni niższa niż w okolicy.

To właśnie dlatego miłośnicy białego szaleństwa często wybierają Tylicz jako miejsce na zimowy urlop w górach.

Dodatkowo w Tyliczu znajdziemy trzy wyciągi narciarskie dostosowane zarówno do początkujących, jak i wprawionych w narciarzy. Stoki narciarskie w Tyliczu to: Stok narciarski Master Ski Tylicz, Stok narciarski Tylicz Ski oraz Stok narciarski Tomek Ski Tylicz.

Przedszkole narciarskie Tylicz

W Tyliczu znajdziesz kilka przedszkoli narciarskich, oferujących naukę zarówno dla mieszkańców, jak i dla osób spędzających urlop w Tyliczu lub okolicach.

Przedszkole narciarskie — Master Ski Tylicz

Master-Ski w Tyliczu zaprasza wszystkie chętne dzieci w wieku od 5 do 12 lat na wspólną naukę jazdy na nartach w przedszkolu Mini Master. Co warto wiedzieć przed zapisaniem dziecka do przedszkola? Przede wszystkim, kurs taki trwa 5 dni w godzinach od 10:00 do 13:00, okolicach połowy zajęć organizowana jest przerwa na ciepły posiłek i herbatę, dla rodzeństwa oferowane są zniżki, jednak co najważniejsze dzieci nauczą się i udoskonalają jazdę na nartach, świetnie się przy tym bawiąc. Przedszkole narciarskie Master Ski oferuje trzy poziomy przedszkola narciarskiego: podstawowy średni i zaawansowany, aby każdy miał możliwość rozwijać swoje umiejętności według indywidualnych predyspozycji. Master Ski oferuje naukę na jazdę na nartach, połączoną z zabawą w radosnej atmosferze, dzięki czemu dzieci bardzo szybko się uczą, wykwalifikowana kadra instruktorska z uśmiechem przekazuje swoją pasję najmłodszym. Każde dziecko dostaje również pamiątkowe medale i dyplomy potwierdzające uczestnictwo w kursie.

Serdecznie zapraszamy na stronę wyciągu Master Ski.. w Tyliczu, tam znajdziecie więcej informacji na temat przedszkola mini Master, a nawet filmy z kursów.

Przedszkole narciarskie Dimbo Tylicz

Przyjazne dla dzieci i lubiane przez rodziców, przedszkole narciarskie Dimbow Tyliczu to wyjątkowe miejsce do nauki jazdy na nartach. Rozpala w najmłodszych dzieciach pasję do aktywności sportowej, jednocześnie zapewniając pełną opiekę wykwalifikowanej kadry. Największymi atutami przedszkola Dimbo są: bezpieczny i szeroki stok narciarski, przystosowane do nauki jazdy na nartach, szkolenie z nauki jazdy na nartach dla dzieci już od trzeciego roku życia, kameralne grupy ciepłe posiłki W trakcie zajęć, wyciąg talerzykowy z trasą o długości 300 m i sztucznie naśnieżane i ratrakowany stok. Przedszkole narciarskie Dimbo w Tyliczu zaprasza codziennie w godzinach od 9:00 do 15:00, przez cały sezon zimowy — do końca lutego. Rezerwację do przedszkola narciarskiego Dimbo przyjmowane są drogą elektroniczną, jednak należy się spieszyć, ponieważ ilość miejsc jest mocno ograniczona ze względu na Bardzo duże zainteresowanie.

Więcej informacji na temat tego przedszkola, znajdziesz na stronie internetowej Dimbo Tylicz.

Kubusiowe przedszkole narciarskie Tylicz Ski

Wyciąg narciarski Tylicz-Ski również oferuje przedszkole narciarskie dla najmłodszych dzieci. Akademia Kubusia prowadzona jest według autorskiego programu nauczania, zajęcia odbywają się w kameralnych grupach od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:30. Kubusiowe przedszkole w Tyliczu przyjmuje dzieci w wieku od 5 do 8 lat. Przedszkole prowadzą instruktorzy z wykształceniem pedagogicznym i fantastycznym podejściem do dzieci. Każdy turnus z przedszkola, ukończony jest zawodami i pamiątkowym medalem. W trakcie każdych zajęć dla dzieci czeka ciepły posiłek oraz zawsze znajdzie się chwila czasu na zabawę z Kubusiem. Więcej na temat Kubusiowego przedszkola Tylicz-Ski możecie zobaczyć na stronie wyciągu Tylicz Ski.. Tam też znajdziesz formularz zgłoszeniowy do Akademii Kubusia.

Przedszkole narciarski – idealny sposób na aktywny wypoczynek w zimie

Jeśli więc mieszkasz w okolicach Tylicza i szukasz sposobu, aby twoje dzieci aktywnie wypoczywały w sezonie zimowym, poszerzały swoje umiejętności i zdobywały nowych przyjaciół, serdecznie polecamy zapisanie dziecka do jednego z przedstawionych przedszkoli w Tyliczu. Nauka jazdy na nartach dla dzieci to również fantastyczny sposób na spędzenie urlopu w górach. Zapewnisz dzięki temu swoim dzieciom aktywny wypoczynek w miłej atmosferze!

Nocleg z wyżywieniem przy stoku – Willa u Marty Tylicz

A jeśli już mowa o urlopie w Tyliczu, serdecznie zapraszamy na nocleg do naszego pensjonatu Willa u Marty Tylicz. Oferujemy komfortowe noclegi z wyżywieniem w Tyliczu, w pełni wyposażone pokoje z łazienkami, mnóstwo udogodnień dla całych rodzin wraz z dziećmi — w tym między innymi sala zabaw dla dzieci, plac zabaw w ogrodzie, piłkarzyki, bilard, ping-pong, siłownia, konsole do gier i wiele innych atrakcji. Nasz pensjonat Willa u Marty położony jest zaledwie około 100 m od największego w okolicy stoku narciarskiego Master-Ski Tylicz! Oferujemy również wynajem komfortowego i w pełni wyposażonego domku, znajdującego się przy samym stoku Master Ski. Zapraszamy do zakładki Kontakt. i rezerwacji terminów!