POKOJE DLA PAR

Poszukujesz w malowniczym Tyliczu noclegu dla pary? W Willa u Marty w Tyliczu niezależnie od pory roku czekają na Ciebie pokoje do wynajęcia z najwyższymi standardami. Kiedy pragniesz spędzić ze swoją drugą połówką niezapomniany weekend w górskim klimacie, to w tym miejscu znajdziesz ofertę dla siebie.

Sylwester w górach? A może Walentynki w górach? Niezależnie od tego, na jaką porę roku się zdecydujesz, w Willa u Marty czekają na Ciebie pokoje, które są stylowo i nowocześnie zaaranżowane. Każdy pokój wyposażony jest w stolik z krzesłami znajdujący się nieopodal okna, abyś każdy poranek mógł spędzić z bliską osobą, podziwiając piękne górskie widoki przy aromatycznej kawie. Oprócz tego w pokojach znajdziesz wygodne łoża zasłane pięknymi narzutami oraz garderoby, abyś mógł wypakować swój bagaż. Szukając pokoju dla pary w Tyliczu, warto postawić na Willę u Marty, gdyż oferuje ona piękne pokoje w sercu Tylicza.

Pokoje gościnne w Tyliczu.

Pokoje gościnne w Tyliczu, jakie oferuje Willa u Marty, są na najwyższym poziomie. Tutaj bez problemu spędzisz niezapomniane chwile z bliską osobą, korzystając z różnych atrakcji turystycznych, jak również udogodnień willi, jakie są przygotowane dla gości. Z okien willi możesz podziewać Przełęcz Tylicką oraz stok Master Ski, zwiedzić Cerkiew pw. Św. Kosmy i Damiana, a dzięki temu, iż miejscowość Tylicz jest umiejscowiona nieopodal Krynicy — Zdrój będziesz mógł zwiedzić również inne ciekawe atrakcje turystyczne w Krynicy!

Pokoje do wynajęcia w Tyliczu w Willa u Marty są udostępnione klientom przez cały rok. Tutaj możesz korzystać z różnych udogodnień, kiedy aura za oknem przeszkadza w zwiedzaniu. Czeka na Ciebie m.in.:

  • Siłownia
  • Sauna
  • Ruska Bania
  • Basen
  • Jacuzzi
  • Taras
  • Grill
  • Altana!

W Willa u Marty spędzisz niezapomniane chwile z bliską osobą!

Pokoje gościnne, jakie oferuje Willa u Marty w Tyliczu, są więc idealnym miejscem na wypoczynek, jak również na oświadczyny w górskim klimacie. Podczas Walentynek w Willa u Marty możesz wynająć romantyczny pokój, w którym wydarzy się jedna z najwspanialszych chwil w Waszym życiu. Pakiety, jakie proponuje Willa u Marty, są przygotowane dla każdego, wystarczy wybrać jedynie odpowiedni czas. Dzięki świetnej lokalizacji w sercu Tylicza cudownym widokom z okien i świetnie zaprojektowanym pokojom, willa cieszy się zaufaniem i sympatią swoich gości.

Dostępne w Tyliczu noclegi dla par w Willa u Marty pozwolą Ci wiec spędzić niezapomniany wypoczynek, zwiedzając okoliczne atrakcje turystyczne lub korzystając z usług stoku narciarskiego Master Ski.