Jakie atrakcje znajdziesz w Tyliczu?

Tylicz to malownicza miejscowość, położona w województwie małopolskim w Beskidzie Sądeckim, gdzie przede wszystkim, można cieszyć się świeżym górskim powietrzem i wieloma atrakcjami! Tylicz położony jest 6 km od Krynicy i ok. 35 km od Nowego Sącza, u zbiegu rzeki Muszynka (Tyliczanka) i potoku Mochnaczka. Willa u Marty Tylicz, oferuje komfortowe noclegi przy samym stoku! Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Ciebie w pobliżu!

Tylicz to niewielka miejscowość, jednak mimo to, oferuje turystom wiele atrakcji dla dzieci i całych rodzin. Znajdziesz tu atrakcje zarówno dla dorosłych, lubiących piesze wędrówki czy rowerowe wycieczki, dla miłośników zimowego szaleństwa, jak i wiele atrakcji dla dzieci w każdym wieku. Tylicz to również doskonałe miejsce dla osób poszukujących okazji do wypoczynku blisko natury.

Willa u Marty – Hotel z Basenem w Tyliczu

Tylicz – największe atrakcje w okolicy

Tylicz oferuje mnóstwo atrakcji dla każdego! Jedną z nich, są stoki narciarskie dla miłośników białego szaleństwa! W naszej okolicy znajduje się kilka stoków, przeznaczonych zarówno dla osób początkujących i dzieci, jak i dla zaprawionych narciarzy!

Master Ski – stok narciarski w Tyliczu, znajdujący się zaledwie kilkanaście metrów od naszej Willi, oferuje aż 12 tras dopasowanych do każdych umiejętności, 5 wyciągów, 7 km tras w tym dwie najdłuższe nartostrady w okolicy,, szkołę narciarską, przedszkole narciarskie dla najmłodszych, wypożyczalnię sprzętu i wspaniałe warunki o każdej porze! Wiemy, bo codziennie obserwujemy stok z naszych okien! Dodatkowo nasi Goście, otrzymają 20% zniżki na Stok Master Ski Tylicz!

Tylicz Ski – Oferuje 6 km tras o zróżnicowanym stopniu trudności, stacja jest nie tylko idealnym miejscem do nauki jazdy, ale również jest świetnym miejscem dla zaawansowanych narciarzy. Ukształtowanie terenu stoku Tylicz Ski umożliwia kilkanaście możliwości zjazdów z górnej stacji. Stok Tylicz Ski jest oświetlony, naśnieżany i codziennie ratrakowany.

W pobliżu Tylicza znajduje się jeszcze kilka innych wyciągów narciarskich, m.in. Krynica-Zdrój — Jaworzyna Krynicka z wyciągiem gondolowym (Najdłuższa w Polsce Kolej Gondolowa), Centrum Narciarskie Azoty z nowoczesną 3-osobową koleją krzesełkową, Ośrodek Narciarski SŁOTWINY zlokalizowany jest przy trasie wylotowej z Krynicy w kierunku Tylicza, Stacja narciarska Henryk w samym centrum Krynicy i Wierchomla — nowoczesny ośrodek narciarski z bardzo rozbudowaną siecią wyciągów i kolei krzesełkowych.

Tylicz – największe atrakcje nie tylko zimowe!

W Tyliczu, stoki narciarskie, narty i snowboard, to nie wszystkie atrakcje! Znajdziesz tu również: Snowtubing w Tyliczu, szkoły i przedszkola narciarskie, miejsca przeznaczone do zjeżdżania na sankach, jabłuszkach, lub stawiania pierwszych kroków na nartach i wiele innych zimowych atrakcji!

Zima to nie jedyny okres, kiedy warto spędzić urlop w Tyliczu! Znajdziesz tu mnóstwo atrakcji o każdej porze roku! Między innymi: Restauracje, serwujące tradycyjne, górskie potrawy, mini zoo, Stadninę koni, basen odkryty, Tor gokartowy, dom kawy i wina, liczne strumienie i źródła mineralne, trasy rowerowe i wypożyczalnie rowerów, ścieżki przyrodnicze, park zdrojowy Tylicza wraz z pijalnią wody mineralnej, muzeum dziejów Tylicza, ścieżki edukacyjno-przyrodnicze, boiska wielofunkcyjne, place zabaw dla dzieci i wiele innych.

Krynica Zdrój – największe atrakcje – nie tylko zimowe!

To nadal nie wszystko! Tylicz, położony jest zaledwie kilka kilometrów od Krynicy-Zdrój, gdzie znajdziesz jeszcze więcej atrakcji dla dzieci i całych rodzin! Krynica Zdrój, najpiękniejsza jest zimą, jednak atrakcje, jakie możesz tu znaleźć, to nie tylko atrakcje zimowe! M.in. park linowy, Muzeum zabawek, Mini Golf, Sankostrada, Kryte lodowisko, fontanna multimedialna, wycieczki offroadowe, boiska, place zabaw, muzeum Nikifora, pijalnia wody mineralnej, mnóstwo górskich restauracji, i wiele innych atrakcji, jakie znajdziesz w Krynicy-Zdrój dla dzieci i dorosłych!

Dodatkowo w najbliższej okolicy Tylicza, skorzystać możesz również ze spływów pontonowych i spływów kajakowych Doliną Popradu, a okoliczne, piękne krajobrazy i świetny mikroklimat zachęcają do spacerów po wielu okolicznych szlakach dla fanów górskich wędrówek.

Jak widzisz, idealne położenie Tylicza, historia, zabytki, niepowtarzalny klimat, czyste, górskie powietrze, przyroda, szlaki piesze i rowerowe, baseny, stadnina koni, liczne stacje narciarskie, dają wiele możliwości wypoczynku dla całych rodzin zarówno zimą, jak i latem.

Zapraszamy do naszej Willi u Marty – oferujemy komfortowe noclegi przy samym stoku, w sercu Tylicza – u nas nie ma szans na nudę. Bardzo często sami organiozujemy liczne atrakcje dla naszych Gości!