Cennik - Willa u Marty

Szukasz noclegu z wyżywieniem w Tyliczu? Już znalazłeś! Willa u Marty oferuje pokoje gościnne w sercu Tylicza – tuż obok największego w okolicy wyciągu narciarskiego Master Ski.


Pierwszych gości przyjęliśmy już w 2000 roku i od tego czasu stale się rozwijamy, dostosowując naszą szeroką ofertę do wszelkich potrzeb i oczekiwań naszych Gości. W naszą pracę wkładamy całe serce! A nasze starania zostają docenione! Nowosądecka Izba Turystyczna przyznała nam w kolejnych latach 2016, 2017, 2018 wyróżnienie „Sądecki Laur” w kategorii okołoturystycznej za realizację wypoczynku jako ośrodek przyjazny dla dzieci, rodzin i seniorów, a w 2013 roku nasza Willa otrzymała II nagrodę w konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów organizowaną przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i lokalnego pod patronatem Marka Sowy Marszałka Województwa małopolskiego za Żurek tylicki i Kluseczki tylickie ze skwarkami.

Szukasz pokoi gościnnych z wyżywieniem?

Jeśli więc szukasz pokoi gościnnych i noclegu z wyżywieniem w Tyliczu – zapraszamy do nas! A jeśli interesuje Cię cena noclegu w Tyliczu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu mailowego lub telefonicznego! Z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

W cenie noclegu w Willi u Marty możesz skorzystać również z wielu udogodnień! Takich jak np. Sala gier i sala zabaw dla dzieci, siłownia, sauna, ruska bania, stół do gry w bilard, stół do gry piłkarzyki, basen zewnętrzny, jaccuzi, duży ogród z placem zabaw i miejscem do grillowania, taras dostępny dla naszych gości, domek w ogrodzie dla dzieci, liczne kąciki wypoczynkowe i przede wszystkim w pełni wyposażone, komfortowe pokoje gościnne! Cena noclegu w Willi u Marty w Tyliczu obejmuje wszystkie te dodatkowe udogodnienia, a dodatkowo nasi goście otrzymają liczne rabaty do okolicznych atrakcji w Tyliczu! Zapraszamy do rezerwacji pokoju w Willi u Marty w Tyliczu!

Jeśli chcesz zapytać o szczegółową cenę pobytu, masz dodatkowe pytania, chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących naszych pokoi, udogodnień, atrakcji w Tyliczu i okolicy lub chcesz poznać szczegóły naszej kuchni, zapraszamy serdecznie do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną, a odpowiemy na każde pytanie!