Pakiet Boże Narodzenie

Boże Narodzenie w Górach!

Boże Narodzenie to przez wiele osób najbardziej lubiane święto. To właśnie w tym czasie wielu łączy się podczas śpiewania kolęd w rodzinnej, świątecznej atmosferze. Są jednak również osoby, które pragną spędzić takie święta z rodziną w górskim klimacie. Jeśli marzą Ci się biała Wigilia, a dodatkowo nie wiesz, gdzie pojechać na Święta Bożego Narodzenia, to zapraszamy do Tylicza! Tutaj poczujesz tę magię świąt, która często ze względu na panującą aurę nie jest możliwa w innych zakątkach Polski!

Białe Święta Bożego Narodzenia z bliskimi w sercu Tylicza.

Willa u Marty oferuje bogaty pakiet pod nazwą „Boże Narodzenie w Górach”. W skład pakietu wchodzą atrakcje dla dzieci i dorosłych. Ten pensjonat na stoku w Tyliczu oferuje niezapomnianą atmosferę podczas każdych świąt, a decydując się na wyżej wspomnianą ofertę, w cenie możesz liczyć na następujące udogodnienia:

  • Romantyczna kolacja przy winie dla rodziców, dzięki czemu będą oni mogli w samotnie spędzić wspólne chwile, podczas gdy dzieci będą zajęte atrakcjami zorganizowanymi dla najmłodszych.
  • Tradycyjna Wigilia, w skład której wchodzi 12 dań, w tym również dań staropolskich; następnie wspólne kolędowanie i wizyta Świętego Mikołaja.
  • Zakwaterowanie od 5 do 7 dni w pokojach znajdujących się w pensjonacie przy stoku w Tyliczu z pięknymi widokami z okien.
  • Wyżywienie, w skład którego wchodzi rozmaite jedzenie w formie stołu szwedzkiego, a także biesiady przy grillu, w takt muzyki granej przez grajka.
  • A także atrakcje dla dzieci, dzięki czemu najmłodsi nie będą się nudzili. W atrakcjach uwzględniona została wizyta Mikołaja, opowieści Górala, lepienie bałwana z Góralem, warsztaty rysunku, sanki z Góralem, strojenie choinki, kino dla całej rodziny, animacje z Góralką i pieczenie ciasteczek z Góralką.

Jak więc widzisz Ty i Twoi bliscy nie będziecie narzekali na nudę. Wybierając ten pakiet, możesz być pewny, że każdy dzień zostanie dla Ciebie odpowiednio zaplanowany! Spędzisz tutaj niezapomniany wypoczynek w pięknie ośnieżonych górach. Dodatkowo możesz skorzystać w wolnym czasie z atrakcji, jakie oferują pobliskie punkty turystyczne! Możesz odwiedzić Przełęcz Tylicką, stok narciarski Master Ski lub Cerkiew pw. Św. Kosmy i Damiana. Postaw wiec na niezapomniany wypoczynek w Willa u Marty!

Jeśli do tej pory nie zastanawiałeś się nad tym, gdzie pojechać na Święta Bożego Narodzenia, to postaw na ten pensjonat, z okien którego rozpościerają się piękne widoki na pobliskie wzgórza. Czeka tutaj na Ciebie moc świetnych atrakcji w pensjonacie na stoku w sercu Tylicza!