APARTAMENTY

Apartamenty przy stoku w Tyliczu!

Jesteś przyzwyczajony do wysokich standardów? W Willa u Marty czekają na Ciebie apartamenty przy stoku narciarskim Master Ski w Tyliczu, które są stworzone z myślą o potrzebach gości. Apartamenty umiejscowione są w najlepiej usytuowanej części willi, z okien których możesz podziwiać piękne widoki na Przełęcz Tylicką, która podczas lata onieśmiela swoją zielenią, natomiast zimą skrywa się pod pokrywą śnieżna. Willa u Marty znajduje się nieopodal stoku narciarskiego Master Ski, dlatego jest to najlepsza opcja dla miłośników zimowego szaleństwa. Stoki wyposażone są w wypożyczalnie nart oraz osprzętu. Dla osób szukających więc noclegu w Tyliczu, apartamenty w Willa u Marty będą więc świetną opcją.

Udogodnienia dla gości!

Pokoje gościnne w Tyliczu, jakie oferuje Willa u Marty, są wyposażone w niezbędne produkty. Znajdziesz tutaj czajnik na wodę oraz lodówkę, ciągły dostęp do szybkiego Internetu, w łazience czekać na Ciebie będą ręczniki oraz suszarka do włosów – dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o podstawowe sprawy. W apartamentach znajdziesz również garderobę na ubrania, wygodne łoże lub łóżka w zależności od ilości przyjmowanych osób w apartamencie, a także stolik kawowy z widokiem na piękną okolice Tylicza. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy będzie mógł rano spędzić czas podziwiając piękno przyrody zza okna lub z balkonów, które są skierowane na rozpościerającą się dookoła przyrodę.

Każdy z gości może liczyć na dodatkowe udogodnienia, takie jak basen, sauna czy jacuzzi, dzięki czemu miło spędzisz każdą wolną chwilę z bliskimi Ci osobami. Jeśli szukasz więc pokoju gościnnego w Tyliczu nieopodal stoku, spełniającego wysokie standardy postaw na Willę u Marty. Pracownicy dbają o przyjemną atmosferę, aby każdy w tym miejscu poczuł się jak u siebie w domu. Wybierając poszczególne pakiety, masz możliwość wyboru pokoju gościnnego w Tyliczu, dzięki któremu miło spędzisz czas z bliskimi.

Atrakcje turystyczne

Największą zaletą położenia Willi u Marty jest to, że znajduje się w pięknym widokowy miejscu, kilka kroków od stoku narciarskiego Master Ski. Każdy miłośnik narciarstwa czy snowboardu będzie wiec mógł korzystać do woli z dobrodziejstw, jakie oferują tamtejsze tereny. Dodatkowo jest wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia w samym Tyliczu, jak również nieopodal usytuowanej Krynicy — Zdrój.

Jeśli stawiasz na udany wypoczynek i nocleg w Tyliczu, postaw na apartamenty w Willa u Marty. Willa oferuje apartamenty z wysokim standardem w konkurencyjnej cenie.