Willa u Marty | Domek przy wyciągu

Specjalna oferta wynajmu domku tuż przy stoku Master-Ski w centrum Tylicza!

W naszej ofercie, oprócz pobytów w pokojach naszego ośrodka znajduje się również drewniany domek przy wyciągu. Domek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z największych stoków w okolicy Master Ski, w samym centrum pięknej miejscowości Tylicz.

Domek przy wyciągu to bardzo klimatyczne miejsce. Apartament, który znajduje się w centrum Tylicza, wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny, jest wszystko, czego możesz potrzebować podczas urlopu w górach z całą rodziną. Kuchnia, w której znajduje się płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, lodówka, ekspres do pysznej, świeżej kawy, czajnik, a także garnki i pełna zastawa stołowa.

Na parterze do dyspozycji gości pozostaje przestronny salon, połączony z kuchnią tworząc duże, bardzo klimatyczne pomieszczenie, idealne do spędzania długich wieczorów. Na parterze znajduje się również w pełni wyposażona łazienka. Na piętrze znajdują się dwa osobne pokoje, w tym jeden z nich, to pokój dwuosobowy a drugi pokój dwu, trzy, lub nawet czteroosobowy z dostępem do dużego balkonu.

Willa u Marty | Domek przy stoku – Atrakcje

Na terenie domku przy wyciągu, w ogrodzie znajduje się słoneczny taras, gdzie można przyjemnie wypocząć o każdej porze roku, palenisko ogrodowe, plac zabaw dla dzieci, w którym znajduje się między innymi: piaskownica huśtawka, trampolina i mnóstwo innych ogrodowych zabawek. W ogrodzie znajduje się również miejsce do gry w siatkówkę oraz piłkę nożną, dzięki czemu nie ma szans na nudę!

Na terenie naszego domku, znajdują się również dwa miejsca parkingowe, a dodatkową atrakcję z pewnością stanowić będzie żywa architektura, utworzona z wierzby energetycznej, altana oraz tunel. Domek jest ciepły, ogrzewany elektrycznie, dzięki czemu stanowi idealne miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. 

I co najważniejsze w zimie… domek znajduje się zaledwie kilka metrów największego w okolicy stoku narciarskiego Master Ski Tylicz! Jednak Tylicz nie tylko w zimie oferuje największe atrakcje! W okresie wiosna-jesień poza atrakcjami, jakie my oferujemy, znajdziesz wiele rozrywek, jakie oferuje miasto! Więcej atrakcji możesz znaleźć w zakładce „atrakcje”.
Spędzając urlop w domku przy wyciągu, wcale nie musisz martwic się o czas na samodzielne gotowanie! Wszystkich gości serdecznie zapraszamy na śniadania i obiadokolacje, do oddalonego o kilka metrów ośrodka Willa u Marty. Serdecznie zapraszamy do naszego pięknego apartamentu w Domku przy stoku w Tyliczu!