Biesiada przy ognisku lub grillu w sercu Tylicza!

Szukając kwatery do wynajęcia w Tyliczu, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej Willi u Marty, gdzie będziesz mógł zobaczyć, jak zrobić grill w stylu góralskim.

Każdy z nas, chociaż raz w życiu brał udział w domówce, gdzie atrakcją główną wieczoru był zaplanowany wcześniej grill. Ale czy wiesz, że przemyślany grill na tradycyjnej domowej imprezie, a grill góralski to wielka różnica? Różnic jest wiele, a jedną z głównych to zabawa do białego rana przy góralskiej muzyce na żywo!

Biesiady przy góralskim ognisku od lat cieszą się sporym zainteresowaniem turystów Tylicza. Nasz pensjonat Willa u Marty proponuje swoim klientom biesiady przy ognisku lub grillu, w gronie znajomych, podczas których grana będzie muzyka na żywo, będą również wspólne tańce, a także miła atmosfera. Oczywiście dla osób nielubiących bawić się na świeżym powietrzu, będą inne atrakcje, jak góralskie opowieści bacy przy herbatce z „prądem”.

Domki, jak również wiejskie chaty do wynajęcia w Tyliczu często nie obejmują noclegu z wyżywieniem, dlatego warto wynająć kwatery w Willa u Marty, gdzie czeka na Ciebie mnóstwo ciekawych atrakcji oraz śniadania i obiadokolacje w formie stołu szwedzkiego.

Jakie atrakcje czekają na turystów podczas biesiady przy ognisku w Tyliczu?

Podczas biesiad przy góralskim ognisku lub grillu usłyszysz wiele ciekawych historii związanych z Tyliczem, a także będziesz mógł posmakować góralskich specjałów. Podczas wieczornej biesiady każdy będzie mógł bawić się przy muzyce na żywo, a dzieci będą mogły korzystać z placu zabaw znajdującego się nieopodal altany. W ten sposób Ty i Twoje dzieci spędzicie miło wolny czas.

Aby biesiada góralska była udana niezbędne będzie do tego stworzenie odpowiedniej atmosfery. W naszej Willa u Marty czeka na Ciebie odpowiednio wyposażony grill z zadaszeniem, aby nawet deszczowe dni były pełne wrażeń dla naszych gości. Domek grillowy w Tyliczu udostępniony przez naszą willę, wyposażony jest w dwa stoły, przy których będą mogli usiąść nasi goście. Grill, w którym zostają przygotowane potrawy, wykonany jest w całości z kamienia, podobnie jak reszta wnętrza i posiada drewniane góralskie drzwi, które chronią przed dostawaniem się dymu do wnętrza domku grillowego. Dodatkowo miejsce to jest bogate roślinność i liczne ozdoby, co pozwoli Ci cieszyć się niesamowitą atmosferą podczas całego pobytu.

Przez długi czas nie będziesz mógł zapomnieć o spędzonych tutaj wakacjach. Domek grillowy w naszej willi wyposażony jest również w stylowe oświetlenie, nadające wnętrzu romantycznej poświaty, dlatego jest to również często wybierane miejsce na rozmowy naszych gości.

Nasza Willa u Marty usytuowana w sercu Tylicza ma dla swoich gości wiele innych udogodnień i atrakcji. Sprawdź naszą bogatą ofertę i już dziś zarezerwuj pobyt, podczas którego będziesz mógł brać udział w niezapomnianych biesiadach przy ognisku lub grillu!