Znana blogerka — Mamagerka w naszym pensjonacie!

Znana blogerka — Mamagerka w naszym pensjonacie!

  • Post author:
  • Post category:Poradnik

Kochani, tak nam się ciepło na serduszkach zrobiło, że musimy się tym pochwalić…

Jakiś czas temu… całkiem niedawno, odwiedzili nas fantastyczni, bardzo pozytywni ludzie z Łodzi. Jak się później okazało ta rodzinka to nikt inny jak znana blogerka — Mamagerka ze swoją familią! Przypuszczamy, że nie trzeba tej Pani nikomu przedstawiać. Bardzo pozytywna osoba, która kilka lat temu rzuciła pracę w korporacji na rzecz tworzenia własnego bloga. W ten sposób, z menagerki w korporacji, została Mamagerką. Jak sama o sobie pisze, jest „kurą domową, ale na wolnym wybiegu i w szpilkach”.

Mamagerka całą swoją wyprawę w nasze okolice, opisała na swoim blogu. Jeśli jesteście ciekawi, cały artykuł możecie znaleźć tutaj – Blog MAMAGERKA.

Jak możemy przeczytać na blogu, całą rodziną planowali urlop w Beskidach. Wybór padł na nasze okolice — głównym kierunkiem była oddalona od nas o kilka kilometrów Krynica-Zdrój. Jak sama autorka pisze, długo szukała informacji w Internecie, co robić z dziećmi w Beskidach i poszukiwała atrakcji dla dzieci w Krynicy-Zdrój. Pojawiło się mnóstwo takich atrakcji, jak np. sale zabaw, baseny, figloraje itp. Jednak Krynica-Zdrój dla dzieci oferuje dużo, dużo więcej atrakcji niż te, które znaleźć możemy praktycznie w całej Polsce. Zarówno Krynica, jak i Tylicz oferuje fantastyczne atrakcje dla rodzin z dziećmi, których nie znajdziecie w innych zakątkach Polski — o tym również Mamagerka wspomina na swoim blogu. Dodatkowo znajdziecie tam piękną fotorelację z całego wypadu! Zdecydowanie warto zobaczyć!

Mieliśmy niesamowitą przyjemność gościć Mamagerkę wraz z całą rodziną w naszej Willi u Marty w Tyliczu. Jak sama pisze, nocleg w Krynicy nie wchodził w grę, bo mimo, że pięknie, jest zbyt tłoczno – My zdecydowanie zgadzamy się z tym stwierdzeniem. I w ten sposób cała rodzinka trafiła do nas. Z Krynicy do naszego pensjonatu, jest zaledwie 15 minut drogi, a znaleźć można u nas wymarzoną ciszę, spokój, świeże powietrze i fantastyczny mikroklimat.

Zdanie, które najbardziej nas poruszyło na blogu Mamagerki, to stwierdzenie “To miejsce jest jak dom”… To niesamowite! Od początku funkcjonowania w naszej Willi u Marty staramy się, aby klimat panujący w naszym pensjonacie nie był klimatem hotelowym, a żeby nasi Goście czuli się u nas jak w domu. Często witamy gości jak członków naszej rodziny, często też pamiętamy odwiedzających nas gości, a co najbardziej nas cieszy, to jak widzimy te same twarze, które z chęcią do nas wracają. Jest to dla nas największa radość i motor do dalszego działania! Do tego Mamagerka doceniła naszą kuchnię, co równie mocno nas cieszy.

W dalszej części wpisu, Mamagerka opisuje nasz pensjonat i atrakcje, jakie można i nas znaleźć – Jest nam niezmiernie miło i bardzo za to dziękujemy!

Willa u Marty w Tyliczu — atrakcje dla dzieci.

Informacje o atrakcjach i udogodnieniach, jakie można znaleźć w naszej Willi, znajdziecie zarówno na blogu Mamagerki, jak i na naszej stronie w zakładce Udogodnienia. Tutaj tylko wspomnimy, że dla naszych gości oferujemy nocleg z wyżywieniem w Tyliczu i udogodnienia, takie jak m.in.: bilard, ping-pong, siłownię, stół do gry w piłkarzyki, pokój zabaw dla dzieci, konsolę do gier, duży ogród, w którym znajduje się: plac zabaw ze zjeżdżalnią, piaskownicą, huśtawką, trampoliną, domek ogrodowy dla dzieci, w lecie również basen, sauna, ruska bania, miejsce do grillowania oraz liczne kąciki wypoczynkowe. Wszystko po to, aby nasi goście nawet w niepogodę spędzili u nas fantastyczny urlop z dziećmi w Górach!

We wpisie na wspomnianym blogu oraz na naszej stronie, znajdziecie również informacje o atrakcjach dla dzieci i całych rodzin w Tyliczu, Krynicy i w najbliższej okolicy. W zimie — narty, snowboard, jazda na sankach, snowtubing, czy skutery śnieżne. W lecie – rowery, wycieczki piesze i rowerowe po Beskidach, jazda konna, mini zoo, tor gokartowy, ścieżki edukacyjne, place zabaw, boiska wielofunkcyjne i wiele, wiele innych atrakcji w Tyliczu i okolicach. Autorka bloga doskonale opisuje wszystkie atrakcje w naszej okolicy. W tym m.in. atrakcje dla dzieci w Krynicy, Muszynie, Starym Sączu, Woli Kroguleckiej, itp. Wspomina również, jakie atrakcje dla dzieci oferuje oddalony o kilkanascie kilometrów od Tylicza – Nowy Sącz. Mamagerka nie ominęła też atrakcji dla rodzin i dzieci na Słowacji!

Więcej informacji o okolicznych atrakcjach, znajdziecie w zakładce Atrakcje.

Jeśli jeszcze nigdy nie byliście w naszej okolicy, serdecznie polecamy zajrzeć na blog Mamagerki, a sami zobaczycie, że u nas nie da się nudzić! Jeśli planujecie swój urlop w polskich Górach, serdecznie zapraszamy do nas – oferujemy niezapomniany urlop w Tyliczu, komfortowy nocleg z wyżywieniem i mnóstwem udogodnień dla całych rodzin z dziećmi w Tyliczu, koło Krynicy-Zdrój!

Zapraszamy zakładki Kontakt.

i rezerwacji terminów na urlop w Tyliczu!

Do zobaczenia!

fot. mamagerka.pl/