< Willa u Marty
Willa u Marty***

 

Willa u Marty

Pierwszych gości przyjęliśmy w 2000 roku. Od tego czasu stale się rozwijamy dostosowując naszą ofertę do zmieniających się potrzeb i oczekiwań Gości.

W naszą pracę wkładamy całe serce. Nasze starania w tym zakresie zostały docenione:

- Nowosądecka Izba Turystyczna przyznała nam w kolejnych latach 2016, 2017, 2018 wyróżnienie „Sądecki Laur” w kategorii okołoturystycznej za realizację wypoczynku jako ośrodek przyjazny dla dzieci, rodzin i seniorów.

- w 2013 roku nasza Willa otrzymała II nagrodę w konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów organizowaną przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i lokalnego pod patronatem Marka Sowy Marszałka Województwa Małopolskiego za Żurek tylicki i Kluseczki tylickie ze skwarkami.

O nas

Maria

Z wykształcenia jestem dietetykiem, stąd zasady prawidłowego żywienia są mi dobrze znane. Jeśli są Państwo na diecie to przygotuję specjalne menu (proszę tylko o wcześniejsze zgłoszenie). Podczas pracy w branży turystycznej w Niemczech i na Korsyce poznałam panujące tam standardy, które stale wprowadzam w naszym Pensjonacie. Moją pasją jest dekoracja wnętrz. Bardzo dużą uwagę zwracam na czystość, estetykę pomieszczeń, rodzinną atmosferę oraz wyżywienie Gości.

Andrzej

Z wykształcenia leśnik, pasjonat przyrody. Wraz z żoną Marysią lubimy pracę z ludźmi, sprawia nam ona dużo satysfakcji. Postanowiliśmy stworzyć u siebie, w naszym rodzinnym i pięknym Tyliczu, miejsce wypoczynku, takie, które byłoby przyjazne dla rodzin z dziećmi oraz seniorów.

Mamy dwójkę dzieci. Córka Marta studiuje, a syn Marcin jest uczniem szkoły średniej. Nieobce są nam wymagania rodziców i ich dzieci. Rozumiemy potrzeby seniorów.

Wanda

Szefowa kuchni. Ukończyła szkołę gastronomiczną. Posiada duże doświadczenie oraz „tajemną” wiedzę jak doprawić potrawy i połączyć składniki aby uzyskać pełnię smaku i aromatu. Dba o Wasze brzuszki i podniebienie . Zdobyła dla naszej Willi m.in. II nagrodę w Konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów organizowaną w 2013 roku przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i lokalnego pod patronatem Marka Sowy Marszałka Województwa Małopolskiego za Żurek tylicki i Kluseczki tylickie ze skwarkami.

Dorota

Specjalizuje się w pracy z dziećmi i rodzinami. Licencjonowany przewodnik beskidzki, wychowawca kolonijny, animator zabaw dla dzieci, trener edukacji ekologicznej. Ukończyła studia magisterskie w Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach oraz liczne kursy i szkolenia m.in. z pedagogiki przygody. Kocha dzieci i wszystko co z nimi związane daje jej to dużo radości i satysfakcji. Współpracuje ze szkołami i ośrodkami wypoczynku. Ma głowę pełną pomysłów i duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Opiekuje się Państwa pociechami i nie tylko. Podsuwa pomysły do zabawy, opowiada ciekawe historie, rozbudza kreatywność dzieci i pozostawia w ich pamięci wspaniałe wspomnienia.