You are currently viewing Najlepsze wyciągi narciarskie w Tyliczu

Najlepsze wyciągi narciarskie w Tyliczu

  • Post author:
  • Post category:Poradnik

Najlepsze wyciągi narciarskie w Tyliczu

Tylicz to miejscowość położona w województwie małopolskim, w powiecie nowosądeckim w gminie Krynica-Zdrój. Położenie tej miejscowości sprawia, że jest to idealne miejsce na zimowy wypoczynek w górach dla wszystkich miłośników białego szaleństwa. Doskonały klimat, natężenie opadów śniegu i sąsiedztwo wielu najlepszych w okolicy stoków narciarskich, czynią Tylicz doskonałym miejscem dla każdego, kto pragnie jednocześnie wypocząć i skorzystać z największych stoków narciarskich w Małopolsce. Willa u Marty oferuje noclegi w Tyliczu w bezpośrednim sąsiedztwie najlepszych wyciągów w okolicy!

Stok narciarski Master Ski Tylicz

Jeden z największych stoków narciarskich w Tyliczu to stok Master-Ski oddalony od naszej Willi zaledwie o około 100 m. Z naszych okien doskonale widać narciarzy szusujących po tym stoku. Master-Ski Tylicz posiada 12 tras dopasowanych do każdych umiejętności, więc niezależnie czy jesteś już wprawionym narciarzem, czy początkującym miłośnikiem zimowego szaleństwa, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Master-Ski posiada 5 zróżnicowanych wyciągów oraz 7 km tras w tym dwie najdłuższe nartostrady w okolicy. Oferuje również w szkołę narciarską oraz przedszkole narciarskie dla najmłodszych. Znajdziesz tu również wypożyczalnie sprzętu oraz wspaniałe warunki do jazdy o każdej porze dnia.

Stok narciarski Tylicz Ski

Stok narciarski Tylicz Ski posiada 6 km tras więc również każdy miłośnik szaleństwa na śniegu znajdzie coś idealnego dla siebie. Tylicz-ski również oferuje szkołę i przedszkole narciarskie oraz osobny stok szkoleniowy, bezpiecznie oddzielony od pozostałych. Znajdziesz tu również dwie koleje krzesełkowe oraz idealne warunki dla każdego narciarza, czy snowboardzisty. Tylicz-Ski oferuje też wypożyczalnię sprzętu narciarskiego oraz wiele atrakcji dla dzieci i osób w każdym wieku.

Stok narciarski Tomek Ski Tylicz

Stacja narciarska Tomek-Ski funkcjonuje w centrum Tylicza już od 1997. To, co wyróżnia stok narciarski Tomek-Ski to fakt, że cała załoga stacji to głównie przyjaciele i rodzina co gwarantuje miłą, rodzinną atmosferę oraz komfort jazdy. Tomek-Ski to szeroki i bardzo bezpieczny stok o długości 300 m przeznaczony dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Stok narciarski Tomek-Ski, to idealne miejsce do nauki jazdy na nartach czy snowboardzie. Oferuje wiele szkoleń i kursów z zakresu narciarstwa dla dzieci i osób dorosłych. Znajdziesz tu również wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, przytulną gastronomię oraz wiele miejsc do odpoczynku. Tomek-Ski to idealne miejsce na wyjazd na narty z dziećmi i całą rodziną.

Najlepsze stoki narciarskie w Małopolsce – nasi sąsiedzi!

Tylicz to wprawdzie niewielka miejscowość a mimo to, znajdziesz tu aż trzy najlepsze stoki narciarskie, przeznaczone dla każdego niezależnie od umiejętności. Jednak umiejscowienie Tylicza umożliwia korzystanie z wielu innych stoków znajdujących się w bliskiej okolicy. W tym między innymi wyciągi w miejscowości Krynica-Zdrój np. Słotwiny Arena w Krynicy-Zdrój, Henryk-Ski w Krynicy-Zdrój, Jaworzyna Krynicka gdzie znajdziesz wyciąg krzesełkowy lub wyciąg orczykowy, stacja narciarska w Wierchomli i wiele innych stoków narciarskich, przeznaczonych zarówno dla osób początkujących, średniozaawansowanych, jak i dla profesjonalistów, znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie tej malowniczej miejscowości, jaką jest Tylicz.

Willa u Marty Tylicz – idealny nocleg przy stoku!

Jeśli więc planujesz wyjazd na narty w małopolskie góry, Tylicz to idealne miejsce właśnie dzięki sąsiedztwu wielu zróżnicowanych stoków narciarskich w samym Tyliczu lub wyciągów w Krynicy. Willa u Marty w Tyliczu to pensjonat położony w samym centrum tej miejscowości, co stanowi idealną lokalizację na nocleg blisko stoku w Tyliczu!